خانه

Chengdu Yafei Optical Instrument Factory

نمایه شرکت

ما تولید کننده مستقر در چنگدو چین هستیم. یک شرکت یکپارچه با تحقیق و توسعه (اعضای کلیدی تیم از آکادمی الکترونیک علوم الکترونیک چین) تولید ، بازاریابی ، فروش سیستم راه حل یک مرحله ای. از زمان تأسیس در سال 2009 ، فیلتر YOPHY به مدت 10 سال روی لنزهای دوربین قرار گرفته است. این ما را از داشتن تجربیات غنی از حرفه ای محصولات پشتیبانی می کند. محصولات ما این محصول را پوشش می دهند: لنزهای دوربین UV ND GND CPL IR-Cut سری لنزها ، فیلترهای لنزهای بدون سرنشین و غیره. همچنان که همچنان به فیلتر لنز دوربین تولیدی خود متعهد می شویم ، ما همچنین تلاش می کنیم تا در زمینه عینک های نوری ، تلسکوپ ، میکروسکوپ گسترش یابیم. لنز خارجی تلفن همراه. به همین منظور ، ما قبلاً برای راه اندازی این محصولات یک شرکت فرعی در شهر یانتای راه اندازی کرده ایم ، این امر باعث غنی تر شدن محصولات ما می شود ، در نهایت با هدف ارائه راهکارهای نوری با کیفیت بالا به مشتریان ارائه می شود.

ما دارای تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ، تولید ، بازاریابی ، تیم فروش و همچنین مجهز به کارگاه مونتاژ تصفیه سطح 100000 کلاس ، دستگاه برش شیشه ای با دقت بالا ، دستگاه پرداخت دقیق ، دستگاه سنگ زنی لبه ، دستگاه تمیز کردن مافوق صوت و غیره و ابزارهای بازرسی: قطعنامه A3 هدف آزمایش (GB) و طیف سنج کولی 500 میلی متر ، تستر زاویه تماس با آب ، تستر برخورد توپ و غیره. همه این تجهیزات به طور مرتب توسط مهندس امکانات ما کالیبره می شوند تا از دقت و عملکرد کل تجهیزات اطمینان حاصل شود.

از طریق ایجاد انگیزه در بازارهای داخلی و برون مرزی برای سالها ، برای ایجاد چارچوب و شبکه علامت گذاری جامد ، پس از سالها تلاش ، محصولات ما به برخی از کشورهای جهان صادر شده است ، اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، استرالیا را پوشش می دهد. آفریقای جنوبی ، ترکیه ، هند ، پاکستان و غیره. با تکیه بر تیم حرفه ای ، کیفیت پایدار و بهترین خدمات ، ما اعتماد مشتریان و شناخت بالای آنها را به محصولات خود بدست آوردیم. ما همیشه با کیفیت بالا و بهترین خدمات به مشتریان ارائه می دهیم.

با استقبال گرم از بازدید شما در هر زمان ، فقط 10 دقیقه رانندگی ماشین از فرودگاه بین المللی Shuangliu به کارخانه ما منتظر همکاری تجاری با مشتریان در سراسر جهان است.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory Chengdu Yafei Optical Instrument Factory
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : یوفی

تعداد کارمندان : 45~55

فروش سالانه : 3Million-4.5Million

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Website: http://en.cnyophy.com/index.html